Forum Instant WoW Serveru

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Instant WoW Serveru


2 posters

    Zbrane a EQ

    avatar
    Wallace
    Anonymní


    Zbrane a EQ Empty Zbrane a EQ

    Příspěvek  Wallace Fri Apr 03, 2009 12:14 pm

    Cus mel bych takovy mensi navrh, mohl bys hodit batlle mastery a arena mastery na GM island, a ze bys tam udelal i spec vendora ktery by prodal napr T7 nebo S5/musel bys upravit pro 70lvl)... ale kupovat by se to dalo treba T7 za urcity pocet wsg,eos,ab marek a s5 za arena body...nebo spawnout nekam specialni moby na ktery by se delali raidy a kde by padali taky nejaky veci ktery bys opet u nejakyho vendora vymenl za jine lepsi veci...to je jen mala inspirace ode me, treba te diky tomu neco podobnyo napadne nebo jeste nekdo neco prihodi..jinak cus cheers
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 14. 03. 09

    Zbrane a EQ Empty Re: Zbrane a EQ

    Příspěvek  Admin Fri Apr 03, 2009 4:53 pm

    Wallace nic proti ale T7 a S5 uz tam je ale jen pro vip. Jo jinak Bg masteri nejsou problem dam je tam
    a Mimochodem v tomhle tematu sem cekal uploudnty vase navrhy na zbranexD
    avatar
    wallace
    Anonymní


    Zbrane a EQ Empty Re: Zbrane a EQ

    Příspěvek  wallace Fri Apr 03, 2009 4:58 pm

    nj sry nevedel jsem co si pod tim predstavujes prot jsem to napsal jak jsem napsal...tak nemusi to bejt T7 a S5 ja daval priklad..kazdpoadne vis jak jsem to myslel nebo jako co sem tim ctel rict a to je hlavni Smile
    avatar
    3Freak
    Anonymní


    Zbrane a EQ Empty vendor na sockety/enchant

    Příspěvek  3Freak Sat Apr 25, 2009 7:43 pm

    Vím že je to trochu offtopic ale nešli by do hry přidat vendoři na sockety a enchanty ? Question
    avatar
    Nok36


    Poèet pøíspìvkù : 3
    Join date : 26. 04. 09

    Zbrane a EQ Empty napadicek xD

    Příspěvek  Nok36 Mon Apr 27, 2009 8:17 pm

    Zdravim ALL

    Neslo by sem dat neco jako zbrane za urcite questy jako je to na jednom docela solidnim serveru? ja teda nwm jak to udelali ale je tam asi 5 ruznych questu za jejichz splneni je good zbran nebo cast EQ....je to jen muj napad xD
    ale kdyby to slo bylo by to good....

    Sponsored content


    Zbrane a EQ Empty Re: Zbrane a EQ

    Příspěvek  Sponsored content


      Právě je Sun Apr 28, 2024 1:06 am